INMUNOTEK (ІНМУНОТЕК) — СПЕЦІАЛІСТ В СФЕРІ АЛЕРГІЇ ТА ІМУНОЛОГІЇ

Inmunotek —Фармацевтична компанія, що знаходиться в Мадриді (Іспанія), займається дослідженням, розробкою, виробництвом і комерціалізацією продуктів в сфері алергії і імунології для діагностики та лікування алергічних та інших імунних захворювань.

Inmunotek складається з багатопрофільної команди професіоналів, в яку входять фармацевти, лікарі, біологи, хіміки та інженери. Також входять спеціалісти в сфері імунології, алергології та мікробіології, а також спеціалісти різних сфер виробництва і контролю, а також співробітники, що займаються дослідженнями, розробками та технічними інноваціями.

Inmunotek має повністю обладнані лабораторії для виробництва і контролю якості.

Також компанія займається виробництвом сировини, включаючи біологічні препарати, такі як бактерії, гриби і кліщі.

ІННОВАЦІЇ ТА ОБМІН ІДЕЯМИ З 1992 РОКУ

З 1992 року нашою ціллю було запропонувати інноваційні та конкурентоспроможні продукти найвищої якості, корисні для професіоналів, безпечні і ефективні для лікування пацієнтів. З цією метою ми зібрали високопрофесійну і мотивовану команду. У нас є видатні можливості і широкий асортимент продукції.

Inmunotek відповідає вимогам GMP, і їх продукти схвалені Іспанським агентством з лікарських засобів і декількома міжнародними регулюючими органами.

АЛЕРГІЯ

Алергія – це гіперчутливість до конкретної речовини, яка при вдиханні, ковтанні, дотику або ін’єкції викликає характерні симптоми.

ВАКЦИНИ

Вакцини – це препарати, які впливають на імунну систему, створюючи захист від речовин, що містяться в них.

ІРИГАЦІЙНА ТЕРАПІЯ АБО РИНОДУШ

Іригаційна терапія або ринодуш полягає в повному промиванні порожнини носа і придаткових пазух носа фізіологічним розчином. Це очищення значно зменшує закладеність носа і має протизапальну дію на слизовій оболонці.

INMUNOTEK ПРОДУКТИ

INMUNOTEK спеціалізується на виробництві алергенів для лікування і діагностики алергії та рецидивуючих інфекцій у дорослих.

Зворотній зв’язок

2 + 0 = ?

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.