Проект, представлений INMUNOTEK, був обраний в рамках «Міжнародної інноваційної технології проти COVID-19», під час заходу представленого ITTN (Міжнародна мережа трансферу технологій» під егідою CAST (китайська асоціація науки і техніки).

Компанія INMUNOTEK представила свій проект Bactek (MV130) на основі TIbV (Trained Immunity-Based Vaccines (вакцини, що впливають на імунітет) в рамках «Roadshow & Matchmaking of International Innovative Technology проти COVID-19». MV130 забезпечує стійкість до противірусних препаратів, стимулюючи вроджений імунітет з допомогою стабільних метаболічних і епігенетичних змін вроджених імунних клітин.

ITTN працює з лютого 2020 при підтримці Центру обміну наукою і технологіями CAST через різних партнерів, таких як MyBioGate, INNONATION, Global-tech IP и SPICI, в пошуку інноваційних проектів, що дозволяють боротися з епідемічними хворобами. Понад 300 міжнародних проектів були оцінені в зв’язку з пропозиціями проти COVID-19.

За результатами першого відбору, проведеного різними комітетами експертів, сім проектів були запрошені для участі в першому онлайн-шоу Roadshow, що відбулося 20 березня 2020 року. INMUNOTEK відкрив сесію своєю презентацією (професора Laura Conejero). Присутніми були понад 200 китайських учасників з біофармацевтичних компаній, інвестиційних організацій та експертів з Чжецзяну, Цзянсу, Шанхаю,Шеньчженю, Чжуханю та інших міст Китаю.