5-6 грудня у Львові відбулася конференція «Різдвяні читання з імунології та алергології», яку традиційно щороку організовує Українське товариство фахівців з імунології, алергології та імунореабілітації (УТІАІ) і Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького. У конференції взяли участь більше 300 лікарів багатьох спеціальностей з різних куточків України. Це алергологи, імунологи, сімейні лікарі, педіатри, терапевти, ревматологи, оториноларингологи, дерматологи.

Генеральним спонсором конференції стала компанія «Дансон Фарма», яка представила інноваційні розробки в сфері діагностики і лікування алергічних захворювань:

  • Стандартизовані сучасні препарати для лікування алергії, а саме алерген-специфічної імунотерапії іспанської компанії Inmunotek- підшкірні алергени Alxoid і сублінгвальні алергени Oraltek. Компанія займається розробкою та виробництвом вакцин понад 25 років. За цей час алергени для імунотерапії продемонстрували свою безпечність і ефективність в результаті багатьох досліджень.
  • Стандартизовані за мажорним компонентом алергени для проведення шкірних проб прик-тестів виробництва компанії Inmunotek.
  • Niox Vero – сучасний пристрій для вимірювання рівня FeNo у повітрі, що видихається людино. Це дозволяє діагностувати алергічне запалення дихальних шляхів у пацієнтів з бронхіальною астмою і підібрати оптимальну дозу інгаляційних кортикостероїдів. Також пристрій має спеціальний додаток, що вимірює назальний рівень NO і грає велику роль в діагностиці первинної циліарної дискінезії.