Про компанію

Inmunotek – фармацевтична компанія, що базується в Мадриді (Іспанія), яка займається дослідженням, розробкою, виробництвом і реалізацією продуктів для діагностики та лікування алергічних та інших імунних захворювань.

Inmunotek був заснований в 1992 році доктором Хосе Луїсом Субізом, дипломованим імунологом, в невеликій клінічної лабораторії, створеній професором Елізео Субізом (1922-1998), який працював понад п’ятдесят років в сфері алергології та був першовідкривачем в сфері алергології в Іспанії.

З самого початку ціллю компанії було запропонувати інноваційні та конкурентоспроможні продукти високої якості, як допомогу для професіоналів, безпечні та ефективні для лікування пацієнтів.  З цією метою компанія зібрала високопрофесійну і мотивовану команду.

Inmunotek відповідає вимогам GMP, продукти компанії схвалені Іспанським агентством з лікарських засобів і декількома міжнародними регулюючими органами.

Сьогодні в раду директорів компанії Inmunotek (Інмунотек) входять провідні професори, досвідчені алергологи Іспанії.

Завод експортує продукцію в Європу, Латинську Америку, Південно-Східну Азію, Австралію, Китай, США і країни СНД.

Розуміючи потреби лікарів і пацієнтів, постійно працюючи над новими надсучасними продуктами, вони вивели компанію Inmunotek на передові позиції та технології. На даний час Inmunotek має два виробничі майданчики і закінчує будівництво третього заводу на території Іспанії.

Проривом в лікуванні алергії в 2019 році можна вважати завершення третьої фази клінічних досліджень і вихід на ринок вакцин для імунотерапії на основі полісахаридів (Mannnan), що замінили похідні алюмінію в якості носія алергену. Клінічні дані показали високу безпечність і ефективність алергоїдів на новому носії, прискорення результатів алергенспецифічної імунотерапії.