Екстракти алергенів: якість і стандартизація

Inmunotek виробляє екстракти алергенів для діагностики та лікування алергії відповідно до належних виробничих стандартів і тому уповноважений Іспанським агентством з лікарських засобів.
Якість його екстрактів гарантується завдяки постійному контролю сировини, оптимізованому процесу виробництва, сучасного і адекватного обладнання та висококваліфікованого персоналу.
Партії екстрактів, вироблені компанією Inmunotek для імунотерапії, нативного і модифікованого типів, передаються на попереднє схвалення Інституту Пауля Ерліха (Німеччина) з вересня 2009 року. Цей інститут забезпечує виконання специфікацій продукту.

Біологічна стандартизація

Inmunotek стандартизує екстракти алергенів відповідно до норм Північних країн, які визначають, що активність екстракту алергенів має 10 000 біологічних одиниць (BU), коли він викликає шкірну реакцію того ж розміру, що і реакція позитивного еталонного розчину, що складається з 54,3 ммл / Л гістаміну (дігідрохлоргідрат гістаміну в дозі 10 мг/мл), коли обидва розчини вводять по одній і тій же методиці (тест на укол), принаймні у 20 пацієнтів, у яких клінічна алергія на відповідний екстракт алергену.