Oraltek

Переваги

Алергенні екстракти для сублінгвальної алерген-специфічної імунотерапії компанії Inmunotek (Інмунотек) ORALTEK (Оралтек) показали свою високу ефективність і безпеку в лікуванні алергічних захворювань у дітей і дорослих.

Спеціальна обробка екстракту надає йому властивості аллергоіди, тим самим роблячи його максимально ефективним і безпечним. Алергени мають ананасовий смак, що не складає проблем при їх використанні у дітей.

Головною відмінністю сублінгвальної вакцини ORALTEK Inmunotek (Інмунотек) від інших вакцин є відсутність фенолу, як консерванта.

Доза препарату для одноразового введення відповідає дозі в 4 рази більшої, ніж у будь-якого іншого виробника. Велика безпечна доза, потенційно скорочує загальний час терапії.

Склад
Активна речовина: немодифіковані алергенні екстракти, складені за призначенням лікаря.

Допоміжні речовини: гліцерин, хлорид натрію, ароматизатор і вода для ін’єкцій.

Відсутність фенолу, як консерванта.

Біологічна стандартизація
Inmunotek стандартизує свої алергенні екстракти в біологічних одиницях (BU) відповідно до норм Північних країн. Біологічна концентрація екстрактів, які використовуються в Oraltek, вказана в терапевтичних одиницях (TU) / мл. 10000 ТЕ / мл еквівалентні 10000 БО / мл.

Показання для застосування

Риніт, кон’юнктивіт і/або астма спричинені гіперчутливістю 1 типу (опосередкований IgE), викликані доступними алергенами.

Форма випуску

Два флакони з однією концентрацією (30000 UT/мл). Об’єм 9 мл. Кожна крапля дає 0,1 мл.

Введення препарату: під’язикове

Рекомендації щодо прийому препарату повинні бути адаптовані лікарем до конкретних особливостей пацієнта

Три (3 роки) термін придатності