Дослідження і розробки

Inmunotek (Інмунотек) інвестує великий відсоток своїх доходів у дослідження і розробки.

Екстракти алергенів

Команада R & D складається із провідних дослідників, котрі працюють над різними технологічними розробками, інноваціями та дослідницькими проектами. Відділ досліджень і розробок має добре обладнані лабораторії протеоміки, молекулярної біології та імунології.

Науково-дослідницькі лінії Inmunotek (Інмунотек) орієнтовані на алергію та імунологію (алергени, імунотерапія, імуномодулятори, маркери пухлин, протиракові вакцини) і на розробку інструментів для імунотерапії для клінічного використання.

На девіз «Інновації та обмін ідеями» відображає наше прагнення до динамічних випробувань, відкритість для співробітництва з іншими групами та компаніями.

В теперішній час Inmunotek (Інмунотек) бере участь у декількох активних проектах з вченими Школи медицини і хімії (Мадридський університет Комплутенесе), лікарні Сан-Карлос і лікарні Грегоріо Мараньона (Мадрид), Університету Саламанки, Іспанського національного центру досліджень серцево-судинних захворювань (CNIC) та Інституту Салуда Карлоса III (ISCIII).

Компанія Inmunotek також приймала участь в проекті європейського консорціуму ViVac (7 рамкова програма) спільно з установами з Швейцарії (Vicogel AB) та Норвегії (Lytix Biopharma) у співпраці Каролінського інституту (Швеція), Норвезького університету науки і технології (Норвегія) та Університету Хасеттепе (Турція). Інші дослідницькі проекти були виконані з Університетом Барранкільї (Колумбія) і Лікарнею та дослідницьким центром ім. Кінга Фейсала (Південна Аравія).

Інноваційна Компанія

Inmunotek – це інноваційна компанія, що фігурує в державному реєстрі інноваційних компаній МСП Міністерства економіки і конкурентоспроможності Іспанії. Він був удостоєний нагороди кращої інноваційної компанії малого і середнього бізнесу La Razón (2017) и CEIM (2018).

Клінічні Дослідження

Inmunotek проводить клінічні дослідження фази II і фази III, здійсненні в Іспанії та інших країнах (Великобританія, Німеччина, Колумбія), для оцінки ефективності та безпеки лікування і специфікацій дозування.