Що таке алерген-специфічна імунотерапія (АСІТ)?

Це вид лікування алергії, при якому проводиться повторне введення екстрактів алергенів у організм людини, з метою забезпечення тривалого полегшення симптомів і поліпшення якості життя під час подальшого контакту з цими алергенами. Зокрема, АСІТ грає важливу роль для людей, які не можуть контролювати симптоми алергії тільки протиалергічними препаратами.

Імунотерапія спрямована на тренування імунної системи і зниження чутливості до алергенів. Застосування імунотерапії залежить від точної діагностики алергії і виявлення причинного алергену.

АСІТ є високоефективною і показана при алергічному ринокон’юнктівіті і алергічній астмі, полінозі і для пацієнтів з багаторічними стажем захворювання і чутливістю до кліща домашнього пилу та шерсті тварин.

На відміну від протиалергічних препаратів, які маскують симптоми алергії, показано, що імунотерапія впливає на основну причину захворювання і сприяє довгостроковій ремісії. Відомо, що люди з алергією з кожним роком можуть ставати чутливими до нових алергенів і відзначати симптоми алергії, яких раніше не було. За допомогою АСІТ, шляхом зміни імунної відповіді, можливо попередити подальшу сенсибілізацію до нових алергенів.

Екстракти алергенів для лікування – це терапевтичні вакцини (імунотерапія), які використовуються для зниження реактивності імунної системи пацієнтів на алергени. Це зменшує симптоми і запобігає прогресуванню алергічного захворювання. Щоб ці вакцини були ефективними, вони повинні бути адаптовані до чутливості кожного пацієнта. З цієї причини в більшості випадків їх готують індивідуально, в залежності від реактивності пацієнта.

Компанія Inmunotek (Інмунотек) виготовляє екстракти алергенів для лікування алергії, а саме для проведення алерген-специфічної імунотерапії (АСІТ).

Якість цих екстрактів алергенів гарантується суворим контролем сировини, оптимальним виробничим процесом на найновіших об’єктах і висококваліфікованим персоналом.

Для індивідуального підбору і призначення АСІТ рекомендуємо звернутися до вашого алерголога.