Oraltek (Оралтек)

Oraltek (Оралтек) – це сублінгвальний (під’язиковий) спрей, що містить один або декілька екстрактів алергенів і призначений для лікування алергії, а саме АСІТ.

Які переваги «Оралтеку»?

Спрей «Оралтек»  порівнянні з іншими припер атами для проведення АСІТ має високу ефективність, простий в застосуванні і абсолютно безпечний, що було доведено багатьма дослідженнями.

Цих властивостей вдалось досягти завдяки хімічній модифікації природніх молекул алергенів і використанню високоякісної сировини.

Наявність у складі Оралтеку гліцерину, консерванта, що добавляють в спрей Оралтек, сприяє підвищенню його ефективності. Він підвищує в’язкість препарату, що збільшує час розпізнання алергену імунними клітинами і лікувальний ефект триває довше.

До того ж, на відміну від інших препаратів для АСІТ, Оралтек не містить фенол. Саме фенол відомий своїми токсичними властивостями і специфічним смаком, що робить лікування алергії неприємним для багатьох пацієнтів, особливо дітей.

Завдяки оптимальному і безпечному дозуванні, хімічній модифікації природних молекул алергенів і використання якісної сировини, ефект від АСІТ настає швидко.

З якого віку можна застосовувати спреї Oraltek?

Згідно з інструкцією і завдяки зручній формі і приємному ананасовому смаку, «Оралтек» можна застосовувати дітям від двох років. Обов’язково проконсультуйтеся з вашим лікарем-алергологом перед застосуванням препарату.